top of page

MEM jij blijft altijd in onze herinnering🤎

  • 5 jul
  • 1 minuten om te lezen
ree

Vandaag is het precies een jaar geleden dat #Mem, de moeder van Grietje van der Heide 🌻 kwam te overlijden. 

Een week lang hebben wij als familie gewaakt in Veld-Zicht.


Een prachtige kleinschalige woon - zorgvoorziening voor mensen met dementie. Een prachtig team van medewerkers, Petra Blom, die ons de mogelijkheid gaf om afscheid te nemen op de plek waar Mem zich prettig had gevoeld.

ree

Mem die het mogelijk had gemaakt dat Grietje en ik elkaar zouden ontmoeten. Dat wij een prachtige plek kregen in #Zweden  en dat onze droom om Könstenar te zijn uit zou komen.

ree

Een grote wens kwam uit dat jij, Mem bij onze bruiloft kon zijn.

ree

Mem waar je ook bent, je hebt een prachtige lieve lieve knappe en geweldige fantastische dochter met vele talenten.

ree

Grietje van der Heide 🌻 ik ben er voor jou als het verdriet je aangrijpt en liefde nodig hebt om dit onmetelijke verdriet te verwerken.

💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚💛💚


Jag älskar dig

 
 
 

4 opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
Onbekend lid
09 jul

Sterkte, het is een mooie en dankbare herinnering.

Like

Onbekend lid
05 jul

Sterkte en koester de herinneringen!!

Like

Onbekend lid
05 jul
Beoordeeld met 5 uit 5 sterren.

Mooie herinneringen aan een dierbare vrouw, moeder en mens zonder wie jullie en met name Grietje niet zouden zijn wie jullie in het Nu zijn. Koester het is van een onschatbare waarde 🙏❤️

Like

Onbekend lid
05 jul

Hoi lieverds,Mem wordt niet vergeten.Haar foto hangt nog op het prikbord.

Sterkte voor jullie,maar herdenk met een glimlach.

ree
ree

Like
bottom of page