Het atelier is even dicht
- 20 mrt
- 2 minuten om te lezen

Een oud cassettebandje met Sverige muziek op en rijden maar met onze oude Snoek.
Een picknickkoffer en een grote koffer voor de kleding op de imperiaal van het dak. Een walkman om de cassettebandjes af te luisteren tijdens de wandeling. Een schildersezel kwasten en doeken om onderweg de mooie plekjes vast te leggen.

Een tentje en luchtbedden om op te slapen. Een prachtig stil plekje zoeken aan een meer waar we haar ongestoord neer kunnen zetten. Geen drukke autowegen in de buurt en stilte die niet hoorbaar is. Geen bereik meer voor de wereld. Een vrijheidsgevoel die je vandaag de dag niet zomaar meer krijgt. Het geluk loopt met ons mee.

Even was ik weer bang dat de band zou vastlopen in het cassettedeck. Een nostalgisch gevoel overviel mij toen ik dit geluid al zittend in de Citroën DS aan hoorde.
Wat was de wereld toen simpel en overzichtelijk. Geen A.I. die je helpt als je dat zelf niet wilt. Geen nepplaatjes maar gewoon een rolletje en negatieven. Een auto waar ik zelf nog de baas ben en niet afhankelijk van vervelende piepjes en stemmentjes die willen dat ik naar een garage moet . Een auto waar je inzit als een koningin en prins door de hydraulische vering. Een auto met een design wat al Könst is en waar bijna iedereen naar kijkt en tijdens het starten omhoog gaat.
Ik heb de auto weer binnengezet in de houten rode garage. Grietje van der Heide 🌻 heeft mooie foto's gemaakt met de analoge camera. Overdag volop zon en hogere temperaturen maar in de nacht strenge vorst. In een tentje nu nog te koud. Nog even en we gaan weer op pad. #Zweden en #Noorwegen liggen aan onze voeten. Volg onze verhalen 😊
Ken jij het cassettebandje nog?

Al dat oude niet vergeten , zelfs dat cassettebandje niet, sommige gewoon grijs getrokken van het luisteren. Goed dat er de cd voor in de plaats is gekomen, de zeldzame cd van de Duitse schlagerzanger Tony met de originele song Madchen mit rooten haaren, midden jaren 73/74. Het cassettebandje had dat extreem veel afspelen niet overleefd.
Dat bandje yep kennen we nog, een dubbel deck om op te nemen en knippen en plakken 🤗 De stilte is goud waard, ver van de harde wereld die in rap tempo aan het ontmenselijken is. De snoek is inmiddels ook licht bejaard met haar 50 jarig bestaan als ontwerp. Fijne tijd en stay safe.