'Het gaat lukken'
Mindset, de denkwijze of manier van denken.
Grietje en ik nemen steeds de schatkist van geluk mee op onze reizen. We laten zien dat een andere mindset helpt om je dromen of wensen waar te maken. Op dit moment leven wij in onze droom. Dingen die wij wilden hebben of wilden veranderen lukken. We zien wel dat we een vaste overtuiging hebben om het te behalen. Wanneer je er niet van overtuigd bent gaat het niet altijd lukken. Geen 'maar' want dat geeft alleen maar aan de problemen die je ziet. Een positieve wijze van denken geeft al een ander gevoel. Zoeken naar oplossingen en mogelijkheden. Maak je hier een gewoonte van dan zal je zien dat het geluksniveau omhoog gaat.
Natuurlijk slaat bij ons de twijfel wel een toe. Gelukkig kunnen we elkaar daarbij helpen. Mochten er mensen zijn die het niet alleen kunnen dan zijn wij, JanGrietje ervoor om je te helpen.
Vanmorgen kwamen wij een ouder echtpaar tegen en waren aan de wandel in ons park. Zij had al 32 jaar MS. Een uniek verhaal.
Vanmiddag hebben wij een gesprek met hun voor het 3e magazine
Een mooie dag
Deze post mag je altijd delen.
Helaas kan ik niet altijd volgen met wat jullie zeggen, maar ik kan wel zien dat jullie goed en gezellig samen gaan! Dat zou bij de meeste - zo niet alle - mensen ook zo moeten zijn om een gelukkig leven te kunnen en mogen leiden. Uiteraard zijn er ook van tijd tot tijd tegenslagen, maar zie hun eerder als uitdagingen om ze te overkomen. Veel plezier samen in het mooie Zweden 🇸🇪! Ook Liefs. 😘
Het zet weer ééns goed aan het denken en een schatkist van geluk is zo nu en dan meer dan nodig. De opsteker om aan die leuke dingen te denken maar kunnen doen maakt helemaal mooi.
Super mooi inspirerende reactie. Dank je wel Joke. Niet opgeven en dan lukt het toch een keer. Een warme groet 🌻🌞
Weer heel inspirerend en ook nog humoristisch. Klopt ook wel en toch is het soms verdomd moeilijk om die mindset vast te houden als je alleen bent en je geliefde moet missen. Vandaag was even zo'n dag en dan is dit wel een hart onder de riem🙏
H
Geloven wat je jezelf vertelt. Taal is daarbij van enorme invloed. En inderdaad; niet proberen, gewoon doen! Aanvaarden wanneer het niet in 1 keer lukt, focus en een 2e keer doen. En heel soms...dan zijn de omstandigheden minder gunstig terwijl het bij jezelf in gedachten wel goed zit. Aanvaarden, herpakken en door...waar heb je wél invloed op? Niet altijd makkelijk, wel de moeite waard.